עבודות אלומיניום - וילות

אלומיניום, הוא חומר גלם שהולך ותופס יותר ויותר תאוצה בענף הבנייה. האלומיניום משמש למגוון רחב של עבודות, החל מבניית קונסטרוקציות, פרגולות, גדרות ועד מסגרות של חלונות ודלתות זכוכית. השימוש באלומיניום הולך וצובר תאוצה מכיוון שניתן לעצב אותו ולהתאים את צורתו לכל מרחב.

פרגולות

פרגולות אלומיניום הן הפתרון המושלם לקירוי מכיוון שהן עמידות, מחזיקות מעמד זמן רב ואינן זקוקות כמעט לתחזוקה. בין אם אתם משפרים את המראה של המרפסת או מוסיפים פינה לצורך ישיבה בחצר האחורית, פרגולות אלומיניום בעלות מראה יוקרתי ויעלו את ערך הבית שלכם על ידי הפיכת חלל החוץ ליפה, נוח ומזמין יותר.

גדרות

בלי פרטיות לא נרגיש נוח בגינה שלנו, כאשר אנחנו חשופים לעיני כל. גדר אלומיניום תאפשר הפרדה ברורה בין האזור הפרטי ובין אזור הרחוב שמחוץ לבית שלכם. מאחר והחלק הכי בולט בחוץ זו הגדר שתוחמת את אזור הבית, יש לה השפעה גדולה על המראה הכללי של הבית ולכן חשוב לבחור גדר התתאים למראה הבית.
גדר אלומיניום תחזיק לאורך שנים רבות, היא עמידה בפני מזג האוויר וקורוזיה.

חלונות אלומיניום דגמי קליל

בעבר חלונות היו במבחר מאד מצומצם, אך היום ניתן להשיג חלונות אלומיניום במגוון צבעים וצורות. החלון עשוי על פי רוב מזכוכית המגנה מפני רעשים טמפרטורה וקרינת שמש המסגרת והמבנה של החלון מאפשרים עיצובים שונים וסיגנונות של חלונות. אם בעבר החומר הנפוץ ביותר לייצור חלונות היה עץ אז בזמנים המודנים חלונות מיוצרים מאלומיניום. חלונות אלומיניום מגיעים במגוון צבעים וגימורים, ומאפשרים גמישות עיצובית רבה והתאמה לעיצוב הבית הפנימי והחיצוני.

ויטרינה

ויטרינות זכוכית מאפשרות לראות ולהיראות, הן חושפות את המבנה לאור והופכות את המקום למאוורר ונעים יותר.השימוש בויטרינות זכוכית יוצרת מראה נקי, אלגנטי ועדין. אין פלא שהשימוש בהן הולך והופך נפוץ יותר ויותר והן הפכו לשם דבר בעולם העיצוב. כיום בכל בית ועסק קיים אלמנט מזכוכית.

גם לכם מגיע להנות מעבודה ברמה גבוהה