עבודות זכוכית

זכוכית מהווה כיום חומר גלם עיקרי בתחום הבנייה והעיצוב. כאשר מתבוננים על רשימת היתרונות הרחבה של הזכוכית, לא קשה להבין מדוע: זהו חומר גלם המשדר יוקרתיות ויוצר מראה מרשים כמעט בכל מקום בו הוא נמצא. הזכוכית היא חזקה ועמידה לאורך זמן, ניתן לעיבוד בשלל דרכים ומשתלבת היטב כמעט בכל מקום בו היא מוצבת.

מקלחונים

כאשר אתם בוחרים מקלחון חשוב שיתאים לחדר האמבטיה. מקלחון זכוכית ייתן למקלחת מראה אלגנטי ויוקרתי. ניתן להתקין מקלחון במגוון רחב של צורות, צבעים ומגוון סוגי זכוכית.

מעקות זכוכית

מעקה זכוכית הינו בטוח ביותר ובעל מראה שקוף ויוקרתי המשאיר את חלל החדר או המרפסת פתוחים, נקיים וכמעט ולא דורש תחזוקה. בעל מראה יוקרתי ומשפר את חזות הבית.

דלתות זכוכית

ניתן להשתמש בדלתות אלומיניום כדלת למשרד או דלת בית מגורים, דלת פנימית או דלת חיצונית .
ניתן לבחור דלתות אלומיניום במגוון אפקטים דקורטיביים כגון זכוכית שקופה ממנה ניתן לראות לבחוץ ,זכוכית עמומה בצבעים שונים או זכוכית אטומה לחלוטין.
דלתות אלומיניום אמינות חזקות ונשמרות לאורך שנים.

חיפוי זכוכית

המטבח הישראלי מהווה את מרכז הבית, ונחשב לאזור המושקע ביותר מבחינת העיצוב, התכנון המוקדם וההשקעה הכספית בכל תהליך שיפוץ או בניה. בעבר נפוץ השימוש בחרסינה וקרמיקה כמספקי הגנה לקיר מרטיבות וכתמים שונים וכמשטחים הניתנים לניקוי. הטרנד העכשווי, החדש, המתקדם והאלגנטי בתחום חיפוי קירות המטבח הוא חיפוי זכוכית למטבח.

גם לכם מגיע להנות מעבודה ברמה גבוהה